Tottenham - Leeds, wynik meczu - 2-1

W dniu 2021-11-21 16:30 na obiekcie sportowym Tottenham Hotspur Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się Tottenham i Leeds.

Pierwsza połowa meczu między Tottenham oraz Leeds zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: D. James 44' 0-1 J. Harrison P. Højbjerg 58' 1-1 Lucas Moura Reguilón 69' 2-1

Żółte kartki Tottenham: Emerson Royal 90'

Żółte kartki Leeds: Joe Gelhardt 30' Adam Forshaw 65' Liam Cooper 67' Kalvin Phillips 90'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tottenham stanie naprzeciw Mura, następne spotkania z drużynami Burnley i Brentford a Leeds z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Brentford.

Oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Emerson Royal Joe Gelhardt nierzadko zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają zażarte, rzadko okazuje się, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy bezwzględne faule, spektakularne asysty i gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Tottenham oraz Leeds oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.