Leeds vs Crystal Palace, wynik meczu: 1-0

Leeds vs Crystal Palace 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leeds a Crystal Palace zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-11-30 20:15 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Leeds oraz Crystal Palace.

Gole strzelali: Raphinha 90' 1-0

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 42' Junior Firpo 48' Stuart Dallas 72' Tyler Roberts 87' Adam Forshaw 90'

Żółte kartki Crystal Palace: Joel Ward 37' Conor Gallagher 39' Marc Guéhi 90'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Leeds zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City oraz Arsenal natomiast Crystal Palace podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Watford.

Liczni kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Pascal Struijk Joel Ward nieraz zapewniły własnym stałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, że mecze nudzą fana. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Leeds i Crystal Palace z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Elland Road.