Leeds vs Norwich, wynik spotkania 2-1

Dnia 2022-03-13 14:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 29 pomiędzy Leeds a Norwich.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Leeds i Norwich zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Rodrigo 14' 1-0 D. James K. McLean 90' 1-1 T. Pukki J. Gelhardt 90' 2-1 Raphinha

Żółte kartki Leeds: Luke Ayling 26' Jack Harrison 71' Daniel James 77'

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 77'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania to Stuart Attwell, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Southampton i Watford. Kolejno natomiast Norwich z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Manchester United.

Coraz częściej oddani kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Luke Ayling Max Aarons raz za razem zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Nieustannie obserwujemy nieczyste faule, widowiskowe gole oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League. Leeds i Norwich i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Elland Road.