Dnia 2022-04-02 14:00 na obiekcie Elland Road odbył się mecz Leeds vs Southampton: 1-1

W dniu 2022-04-02 14:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Southampton.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leeds a Southampton zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: J. Harrison 29' 1-0 J. Ward-Prowse 49' 1-1

Żółte kartki Leeds: Luke Ayling 58'

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 63'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Leeds zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Chelsea i Crystal Palace. Kolejno natomiast Southampton zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Burnley.

Wierni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Luke Ayling Mohamed Elyounoussi częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na brutalne faule kończące się czerwoną kartką, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Warto więc przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Leeds oraz Southampton z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Elland Road.