Na obiekcie Selhurst Park miało miejsce spotkanie Crystal Palace kontra Leeds zakończone wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Crystal Palace a Leeds wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-25 19:00 na stadionie Selhurst Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 34 pomiędzy Crystal Palace a Leeds.

Gole strzelali:

Żółte kartki Crystal Palace: Joachim Andersen 45' Joel Ward 50'

Żółte kartki Leeds: Daniel James 50' Diego Llorente 77'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia meczu - England Darren, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Crystal Palace stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Everton natomiast Leeds z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea i Brighton.

Dzisiaj wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Joachim Andersen Daniel James nieustannie zapewniają swoim stałym entuzjastom wiele przeżyć. Potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa, że spotkania nas męczą. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Crystal Palace i Leeds i ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Selhurst Park.