Mecz Leeds kontra Chelsea zakończony wynikiem 0-3 na obiekcie Elland Road

Leeds kontra Chelsea, wynik 0-3. Dnia 2022-05-11 18:30 na stadionie Elland Road odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy Leeds a Chelsea.

Po pierwszej połowie meczu między Leeds oraz Chelsea wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: M. Mount 4' 0-1 R. James C. Pulisic 55' 0-2 M. Mount R. Lukaku 83' 0-3 H. Ziyech

Żółte kartki Leeds: Kalvin Phillips 43'

Żółte kartki Chelsea:

Czerwone kartki Leeds: Daniel James 24'

Czerwone kartki Chelsea:

Główny sędzia meczu to Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Leeds zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Watford. Kolejno natomiast Chelsea podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Kalvin Phillips nieustannie zapewniają kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Obserwujemy efektowne bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami z ligi okazują się nader zagorzałe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania statyczne. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Leeds oraz Chelsea w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Elland Road.