Dnia 2022-05-22 15:00 odbył się mecz między Brentford i Leeds: 1-2

Brentford kontra Leeds, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Brentford oraz Leeds zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Brentford i Leeds.

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 Sergi Canós 78' 1-1 Y. Wissa J. Harrison 90' 1-2

Żółte kartki Brentford: David Raya 55' Sergi Canós 78' Ivan Toney 79' Sergi Canós 80'

Żółte kartki Leeds: Kalvin Phillips 82'

Czerwone kartki Brentford: Sergi Canós 80'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Brentford stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Leeds z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi Premier League. Składające się z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły i piłkarze jak David Raya Kalvin Phillips nader często zagwarantowały swoim stałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Stale obserwujemy nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, książkowe bramki czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami ligowymi są zajadłe, rzadko okazuje się, że są to widowiska nużące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Brentford oraz Leeds z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Brentford Community Stadium.