Dnia 2022-10-02 15:30 na obiekcie Elland Road odbył się mecz między Leeds oraz Aston Villa - 0-0

W dniu 2022-10-02 15:30 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Leeds a Aston Villa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Leeds oraz Aston Villa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Leeds: Luis Sinisterra 26' Marc Roca 35' Rodrigo 39' Luis Sinisterra 48' Robin Koch 83'

Żółte kartki Aston Villa: Ludwig Augustinsson 6' Leon Bailey 64'

Czerwone kartki Leeds: Luis Sinisterra 48'

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Leicester. Kolejno natomiast Aston Villa podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Fulham.

Bardzo często liczni fani z zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Luis Sinisterra Ludwig Augustinsson niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy spektakularne asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między graczami są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze przynudzają. Z tego względu warto przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Leeds oraz Aston Villa jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Elland Road.