Crystal Palace kontra Leeds, wynik spotkania: 2-1

Dnia 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Crystal Palace oraz Leeds.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Crystal Palace i Leeds wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Struijk 10' 0-1 O. Édouard 24' 1-1 M. Olise E. Eze 76' 2-1 W. Zaha

Żółte kartki Crystal Palace: Cheick Doucouré 14' Marc Guéhi 38' Michael Olise 82'

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 50' Rasmus Kristensen 79' Robin Koch 90'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Crystal Palace stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Wolves oraz Everton a Leeds podejmie Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Fulham.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Cheick Doucouré Pascal Struijk wielokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Często natrafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtą kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to mecze nudne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Crystal Palace i Leeds w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Selhurst Park.