Na obiekcie Elland Road dnia 2022-11-05 15:00 odbyło się spotkanie między Leeds oraz Bournemouth zakończone wynikiem 4-3

Leeds kontra Bournemouth, wynik końcowy 4-3. Dnia 2022-11-05 15:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Leeds oraz Bournemouth.

Po pierwszej połowie meczu między Leeds i Bournemouth wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 4-3.

 

Gole strzelali: Rodrigo 3' 1-0 M. Tavernier 7' 1-1 P. Billing 19' 1-2 M. Tavernier D. Solanke 48' 1-3 M. Tavernier S. Greenwood 60' 2-3 L. Cooper 68' 3-3 S. Greenwood C. Summerville 84' 4-3 W. Gnonto

Żółte kartki Leeds: Rasmus Kristensen 61' Joe Gelhardt 90'

Żółte kartki Bournemouth: Jefferson Lerma 45' Chris Mepham 52'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Bournemouth:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Leeds zmierzy się już z Wolves, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester City. Kolejno natomiast Bournemouth z Everton. Następne mecze zagra z drużynami Everton oraz Chelsea.

Wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Rasmus Kristensen Jefferson Lerma częstokroć zapewniły własnym kibicom mnóstwo emocji. Wielokrotnie trafiamy na spektakularne asysty i bramki, bezlitosne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między graczami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Leeds i Bournemouth i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Elland Road.