Na obiekcie Tottenham Hotspur Stadium odbyło się spotkanie Tottenham - Leeds: 4-3

Tottenham - Leeds wynik 4-3. W dniu 2022-11-12 15:00 na stadionie Tottenham Hotspur Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki Regular Season - 16 pomiędzy Tottenham a Leeds.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tottenham i Leeds zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-3.

Gole strzelali: C. Summerville 10' 0-1 B. Aaronson H. Kane 25' 1-1 Rodrigo 43' 1-2 R. Kristensen B. Davies 51' 2-2 Rodrigo 76' 2-3 Marc Roca R. Bentancur 81' 3-3 R. Bentancur 83' 4-3 D. Kulusevski

Żółte kartki Tottenham: Rodrigo Bentancur 57'

Żółte kartki Leeds: Marc Roca 49' Tyler Adams 71' Tyler Adams 87'

Czerwone kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds: Tyler Adams 87'

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Tottenham stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Crystal Palace a Leeds zmierzy się z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i West Ham.

Liczni kibice śledzą ekscytujące starcia ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Rodrigo Bentancur Marc Roca systematycznie serwują własnym stałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami są zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,śledzić spotkania sportowe ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Tottenham i Leeds jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Tottenham Hotspur Stadium.