Everton vs Leeds, wynik meczu 1-0

Everton vs Leeds zakończony wynikiem 1-0. W dniu 2023-02-18 15:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Everton oraz Leeds.

Po pierwszej połowie spotkania między Everton a Leeds wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: S. Coleman 64' 1-0 A. Iwobi

Żółte kartki Everton: Abdoulaye Doucouré 44' Dwight McNeil 44'

Żółte kartki Leeds: Tyler Adams 43' Weston McKennie 44' Wilfried Gnonto 90'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia meczu - Andy Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Everton stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami Arsenal oraz Nottingham Forest natomiast Leeds z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Fulham oraz Chelsea.

Fani futbolu śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi Premier League. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Abdoulaye Doucouré Tyler Adams raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się niezwykłe gole czy asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki między drużynami okazują się bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze usypiające. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Everton i Leeds i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Goodison Park.