Leeds vs Southampton, wynik meczu: 1-0

Dnia 2023-02-25 15:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Southampton.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leeds a Southampton wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: Junior Firpo 77' 1-0 J. Harrison

Żółte kartki Leeds: Wilfried Gnonto -5' Patrick Bamford 83'

Żółte kartki Southampton: Stuart Armstrong 58' Roméo Lavia 85' Ibrahima Diallo 90' Armel Bella-Kotchap 90'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Leeds zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Brighton natomiast Southampton podejmie Grimsby. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Manchester United.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Wilfried Gnonto Stuart Armstrong częstokroć zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są nader zajadłe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nie są interesujące. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, książkowe asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Leeds oraz Southampton z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Elland Road.