Fulham - Leeds, wynik spotkania 2-1

Fulham - Leeds 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Fulham a Leeds zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-04-22 11:30 na obiekcie sportowym Craven Cottage odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Leeds.

Gole strzelali: H. Wilson 58' 1-0 Andreas Pereira 72' 2-0 João Palhinha 79' 2-1

Żółte kartki Fulham: João Palhinha 16'

Żółte kartki Leeds: Weston McKennie 37' Maximilian Wöber 62' Liam Cooper 67' Marc Roca 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia spotkania to Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Fulham stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami Manchester City i Liverpool a Leeds podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Manchester City.

Bardzo często wielu kibiców śledzi fascynujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak João Palhinha Weston McKennie nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko okazuje się, iż widowiska nudzą. Bardzo często obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich i oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Fulham i Leeds i ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Craven Cottage.