Mecz Leeds kontra Newcastle, wynik końcowy 2-2

Leeds kontra Newcastle 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leeds oraz Newcastle wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-05-13 11:30 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Newcastle.

Gole strzelali: L. Ayling 7' 1-0 C. Wilson 31' 1-1 C. Wilson 69' 1-2 R. Kristensen 79' 2-2

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 59' Wilfried Gnonto 68' Joel Robles 69' Patrick Bamford 90'

Żółte kartki Newcastle: Bruno Guimarães 57' Callum Wilson 72'

Czerwone kartki Leeds: Junior Firpo 90'

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia meczu - Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Leeds zmierzy się już z West Ham, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Brighton natomiast Newcastle z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz .

Coraz częściej fani śledzą ekscytujące starcia w lidze Premier League. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Junior Firpo Bruno Guimarães nieustannie zapewniają swoim entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się efektowne gole oraz asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Leeds oraz Newcastle z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Elland Road.