Spotkanie Leeds - Tottenham zakończone wynikiem 1-4

Leeds - Tottenham, wynik 1-4. Dnia 2023-05-28 15:30 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38 pomiędzy Leeds a Tottenham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leeds oraz Tottenham wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Gole strzelali: H. Kane 2' 0-1 Son Heung-Min Pedro Porro 47' 0-2 J. Harrison 67' 1-2 G. Rutter H. Kane 69' 1-3 Pedro Porro Lucas Moura 90' 1-4 P. Sarr

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 9' Maximilian Wöber 14' Liam Cooper 57'

Żółte kartki Tottenham:

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu - Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Tottenham z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Pascal Struijk raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się zapadające w pamięć gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi są zagorzałe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Leeds oraz Tottenham jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Elland Road.