Back to Top

Mecz Leeds vs Sunderland wynik spotkania 0-0

Mecz Leeds vs Sunderland, wynik 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leeds i Sunderland zakończył się bezbramkowym remisem 0-0 na stadionie Elland Road. Spotkanie to miało miejsce w ramach 42. kolejki Championship i odbyło się o godzinie 19:00 w dniu 9 kwietnia 2024 roku. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy i zdobyć bramki, co przełożyło się na podział punktów.

Leeds - Blackburn zakończony wynikiem 0-1

Mecz Leeds - Blackburn dnia 2024-04-13 11:30 na stadionie Elland Road: wynik końcowy 0-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do spotkania pomiędzy drużynami Leeds i Blackburn, które odbyło się na stadionie Elland Road. Mecz zakończył się zwycięstwem Blackburn po bramce zdobytej w drugiej połowie, ustalając wynik końcowy 0-1. Pomimo starań obu zespołów, żadna z nich nie potrafiła trafić do siatki w pierwszej połowie, co sprawiło, że emocje sięgnęły zenitu w drugiej części rywalizacji.

Leeds vs Hull City, wynik 3-1

Spotkanie Leeds vs Hull City, wynik końcowy 3-1

W minioną sobotę na stadionie Elland Road w ramach 40. kolejki Championship doszło do starcia pomiędzy zespołami Leeds i Hull City. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z Leeds, którzy pokonali rywali z Hull City wynikiem 3-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to drużyna Leeds okazała się skuteczniejsza zdobywając dwa gole po przerwie.

Coventry kontra Leeds wynik 2-1

Spotkanie Coventry kontra Leeds, wynik 2-1

W meczu 41. kolejki Championship drużyna Coventry zmierzyła się z Leeds na stadionie The Coventry Building Society Arena. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Bramki padły już w pierwszej połowie, dając Coventry prowadzenie 1-0 na przerwę, a ostateczne zwycięstwo zapewnili sobie w drugiej połowie. Mecz odbył się 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 14:00.

Watford kontra Leeds wynik 2-2

Mecz pomiędzy Watford oraz Leeds zakończony wynikiem 2-2 dnia 2024-03-29 20:00 na stadionie Vicarage Road

W emocjonującym starciu pomiędzy drużynami Watford i Leeds, które odbyło się 3 dni temu na stadionie Vicarage Road, kibice mogli podziwiać wyrównaną rywalizację. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a obie drużyny zapewniły kibicom wiele emocji. Mecz ten miał miejsce w ramach 39. kolejki ligi Championship, zakończony wynikiem 2-1 na korzyść Watford po pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy Leeds vs Millwall, wynik końcowy 2-0

Spotkanie Leeds vs Millwall dnia 2024-03-17 15:00 na obiekcie Elland Road: 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leeds i Millwall w ramach 38. kolejki ligi Championship dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się 17 marca o godzinie 15:00 na stadionie Elland Road, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Już w pierwszej połowie Leeds objęło prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka. Jakie emocje czekały nas po przerwie? Oto krótka relacja z tego starcia.

Leeds kontra Stoke City, wynik 1-0

Mecz Leeds kontra Stoke City, wynik końcowy 1-0

W ostatnim meczu 36. kolejki Championship Leeds podejmowało drużynę Stoke City na swoim stadionie, Elland Road. Spotkanie to odbyło się 5 marca 2024 roku o godzinie 19:45. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa, pokonując rywali 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Leeds 1-0. Mecz ten dostarczył emocji i niezapomnianych chwil fanom obu drużyn.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday vs Leeds 0-2

Spotkanie Sheffield Wednesday vs Leeds zakończone wynikiem 0-2

W meczu 37. kolejki Championship drużyna Sheffield Wednesday podejmowała Leeds na swoim stadionie Hillsborough. Po emocjonującym starciu to goście z Leeds wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-0. Mecz rozegrany dnia 8 marca 2024 roku zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść Leeds po pierwszej połowie, a ostateczny rezultat 0-2 utrzymał się do końca spotkania.

Mecz pomiędzy Huddersfield vs Leeds 1-1

Spotkanie Huddersfield kontra Leeds zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie John Smith's Stadium

W rozgrywkach Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Huddersfield i Leeds, które odbyło się w John Smith's Stadium. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Huddersfield 1-0. Spotkanie miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 12:30. Po dwóch dniach od tego starcia, kibice obu drużyn z pewnością wciąż analizują przebieg tego emocjonującego pojedynku.

Leeds kontra Leicester zakończony wynikiem 3-1

Leeds - Leicester, wynik meczu 3-1

W jednym z emocjonujących meczów 34. kolejki Championship drużyny Leeds i Leicester zmierzyły się na stadionie Elland Road. Spotkanie, które odbyło się 23 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, mimo że na przerwę to goście prowadzili 1-0.

Leeds kontra Norwich zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie Leeds kontra Norwich na stadionie Elland Road: wynik 1-0

W ostatnim spotkaniu 29. kolejki Championship drużyna Leeds podejmowała na własnym stadionie zespół Norwich. Mecz, który odbył się 24 stycznia o godzinie 19:45 na Elland Road, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Oba gole padły jeszcze przed przerwą, a emocje sięgały zenitu do samego końca pojedynku.

Mecz pomiędzy Plymouth vs Leeds, wynik 0-2

Spotkanie Plymouth kontra Leeds zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Home Park

W meczu 33. kolejki Championship drużyna Plymouth podejmowała ekipę Leeds na stadionie Home Park. Spotkanie, które odbyło się 17 lutego 2024 roku o godzinie 12:30, zakończyło się zwycięstwem gości 2-0. Już w pierwszej połowie Leeds objął prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Swansea - Leeds 0-4

Mecz Swansea kontra Leeds zakończony wynikiem 0-4

W miniony wtorek, 13 lutego 2024 roku, na Swansea.com Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Swansea i Leeds w ramach 32. kolejki Championship. Leeds okazało się absolutnie bezlitosne, triumfując z wynikiem 4-0 nad gospodarzami. Już do przerwy goście prowadzili 3-0, co zdecydowanie zwiastowało ich dominację przez całe spotkanie.