Spotkanie Leeds kontra Watford dnia 2021-10-02 14:00 na obiekcie Elland Road: końcowy wynik 1-0

Pierwsza połowa meczu między Leeds a Watford zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Elland Road odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Leeds i Watford.

Gole strzelali: D. Llorente 18' 1-0

Żółte kartki Leeds:

Żółte kartki Watford: Kiko 59' I. Sarr 65' E. Dennis 90'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia meczu - S. Hooper. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Leeds stanie naprzeciw Southampton, następne spotkania z drużynami Wolves i Arsenal. Kolejno natomiast Watford zmierzy się z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania w lidze Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Kiko nieustannie serwują własnym stałym fanom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na wyjątkowe gole czy asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, iż są to spotkania nudne. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Leeds i Watford i ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Elland Road.