Na obiekcie Elland Road dnia 2022-05-15 13:00 miało miejsce spotkanie Leeds - Brighton zakończone wynikiem 1-1

Leeds - Brighton wynik spotkania 1-1. Dnia 2022-05-15 13:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Leeds a Brighton.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leeds i Brighton wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: D. Welbeck 21' 0-1 Y. Bissouma P. Struijk 90' 1-1 J. Gelhardt

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 71' Rodrigo 81' Liam Cooper 84'

Żółte kartki Brighton: Moisés Caicedo 65' Tariq Lamptey 90'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Brighton:

Sędzią głównym tego spotkania był Mike Dean, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Leeds stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami West Ham i . Kolejno natomiast Brighton z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Junior Firpo Moisés Caicedo nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są nader zażarte, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż mecze nie są interesujące. Obserwujemy przepiękne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League. Udział takich zespołów jak Leeds i Brighton z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Elland Road.