Spotkanie między Southampton i Leeds na stadionie St. Mary's Stadium dnia 2021-10-16 14:00: 1-0

Southampton vs Leeds wynik 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Southampton a Leeds zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym St. Mary's Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 8 pomiędzy Southampton a Leeds.

Gole strzelali: A. Broja 53' 1-0 N. Redmond

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 75' Alex McCarthy 83'

Żółte kartki Leeds: Tyler Roberts 47' Pascal Struijk 58' Diego Llorente 70'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania - David Coote, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Southampton stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Chelsea i Watford. Kolejno natomiast Leeds z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Norwich.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Jan Bednarek Tyler Roberts nieraz zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Walki między zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii bramki czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Southampton oraz Leeds jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak St. Mary's Stadium.