Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Elland Road miało miejsce spotkanie Leeds - Leicester - końcowy wynik 1-1

Leeds - Leicester 1-1. W dniu 2021-11-07 14:00 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Leicester.

Po pierwszej połowie spotkania między Leeds a Leicester wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Raphinha 26' 1-0 H. Barnes 28' 1-1 B. Soumaré

Żółte kartki Leeds: Raphinha 27'

Żółte kartki Leicester: Wilfred Ndidi 74'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Leicester:

Główny sędzia meczu - England Darren, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Leeds zmierzy się już z Tottenham, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Crystal Palace a Leicester zmierzy się z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Watford.

Bardzo często liczni kibice śledzą ciekawe starcia ligi Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Raphinha Wilfred Ndidi wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki między drużynami ligowymi zdarzają się nader zagorzałe, nie często okazuje się, że mecze nie są warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, książkowe gole czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Leeds oraz Leicester z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Elland Road.