Norwich kontra Leeds, wynik spotkania: 1-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich i Leeds zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2021-10-31 14:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Norwich a Leeds.

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 D. James A. Omobamidele 58' 1-1 M. Rashica Rodrigo 60' 1-2 K. Phillips

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 46'

Żółte kartki Leeds: Rodrigo 32' Jack Harrison 44' Jamie Shackleton 67' Cody Drameh 79'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania - Anthony Taylor, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stawi czoła Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton i Wolves. Kolejno natomiast Leeds z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Brighton.

Wierni kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Premier League. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Kenny McLean Rodrigo wielokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami są nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze mało interesujące. Obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, nieprzepisowe faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Norwich i Leeds oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Carrow Road.