Spotkanie QPR - Leeds na stadionie MATRADE Loftus Road dnia 2024-04-26 19:00 - końcowy wynik 4-0

W minioną środę na stadionie MATRADE Loftus Road odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami QPR i Leeds. Spotkanie zakończyło się imponującym wynikiem 4-0 na korzyść gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 2-0. To starcie, które miało miejsce 26 kwietnia o godzinie 19:00, wpisało się w historię Championship jako kolejka numer 45. Oto pełne sprawozdanie z tej niezwykłej potyczki.

Sprawozdanie z meczu:

Zapowiadało się na emocjonujące starcie na Loftus Road, gdzie gospodarze QPR podejmowali drużynę Leeds. Początek meczu okazał się być pełen dynamiki i zaskakujących zwrotów akcji. Już w 8. minucie gry Ilias Chair otwiera wynik spotkania, skutecznie wykorzystując podanie J. Clarke-Saltera, wychodząc na prowadzenie 1-0.

Gospodarze nie zwalniali tempa i w 22. minucie Los Andersen podwyższa prowadzenie dla QPR na 2-0, asystując przy bramce Connorowi Willockowi. Przewaga gospodarzy była coraz bardziej widoczna, co z pewnością podgrzewało atmosferę na trybunach.

Po przerwie, w 73. minucie gry to ponownie Ilias Chair wpisuje się na listę strzelców, zdobywając trzecią bramkę dla QPR po asyście Lyndona Dykesa. Wynik to 3-0, a gospodarze kontrolowali przebieg meczu.

W końcówce spotkania, w 86. minucie, Sebastien Field zapewnia kibicom QPR kolejną radość, strzelając czwartego gola dla swojego zespołu. Ilias Chair tym razem asystował przy trafieniu Fielda, ustalając wynik meczu na 4-0 na korzyść gospodarzy.

Leeds próbowało odwrócić losy spotkania, ale nie potrafiło pokonać obrony QPR, które zaprezentowało się bardzo solidnie. Spotkanie zakończyło się zasłużonym triumfem gospodarzy, którzy zapewnili swoim fanom wiele radości i powodów do dumy.

Warto również odnotować kilka kartek w meczu. Jack Colback z QPR otrzymał żółtą kartkę w 64. minucie, natomiast zawodnicy Leeds, Sam Byram i Wilfried Gnonto, także dostali kartki w pierwszej połowie.

Następne spotkania dla drużyn to dla QPR starcie z Coventry, a dla Leeds kolejne wyzwania czekających rywali. Emocje towarzyszyły każdej minucie tego starcia, a kibice mogli cieszyć się z widowiska, jakie przygotowali piłkarze obu zespołów na Loftus Road.