Mecz Everton kontra Leeds, wynik końcowy 3-0

Everton kontra Leeds 3-0.

Pierwsza część spotkania między Everton a Leeds zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-02-12 15:00 na stadionie Goodison Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Everton i Leeds.

Gole strzelali: S. Coleman 10' 1-0 M. Keane 23' 2-0 A. Gordon A. Gordon 78' 3-0 Richarlison

Żółte kartki Everton: Alex Iwobi 74'

Żółte kartki Leeds: Daniel James 29'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Everton zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Manchester City i Boreham Wood natomiast Leeds z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Tottenham.

Fani futbolu z entuzjazmem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak Alex Iwobi Daniel James nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy efektowne asysty i gole, ostre faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nudzą fana. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Everton oraz Leeds w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Goodison Park.