Spotkanie Leeds kontra Arsenal zakończone wynikiem 1-4

Dnia 2021-12-18 17:30 na stadionie Elland Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy Leeds a Arsenal.

Pierwsza połowa meczu między Leeds a Arsenal zakończyła się wynikiem 0-3. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Gole strzelali: Gabriel Martinelli 16' 0-1 A. Lacazette Gabriel Martinelli 28' 0-2 G. Xhaka B. Saka 42' 0-3 Raphinha 75' 1-3 E. Smith Rowe 84' 1-4 M. Ødegaard

Żółte kartki Leeds: Joe Gelhardt 52' Stuart Dallas 56' Robin Koch 88'

Żółte kartki Arsenal: Granit Xhaka 86'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Arsenal:

Główny arbiter meczu to Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Burnley a Arsenal z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Wolves.

Oddani kibice futbolu śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Joe Gelhardt Granit Xhaka nader często zagwarantowały własnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki między zawodnikami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze usypiające. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Leeds i Arsenal z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Elland Road.