Na stadionie Etihad Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Manchester City oraz Leeds - 2-1

Manchester City vs Leeds, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-05-06 14:00 na obiekcie sportowym Etihad Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 35 pomiędzy Manchester City a Leeds.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Manchester City oraz Leeds zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: İ. Gündoğan 19' 1-0 R. Mahrez İ. Gündoğan 27' 2-0 R. Mahrez Rodrigo 85' 2-1

Żółte kartki Manchester City:

Żółte kartki Leeds: Wilfried Gnonto 45' Rodrigo 71' Weston McKennie 90'

Czerwone kartki Manchester City:

Czerwone kartki Leeds:

Główny sędzia spotkania to Andy Madley, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Manchester City zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Everton oraz Real Madrid natomiast Leeds podejmie Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Tottenham.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Wilfried Gnonto raz za razem zagwarantowały własnym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Często obserwujemy brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyjątkowe gole i asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania męczą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Manchester City oraz Leeds z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Etihad Stadium.