Mecz Millwall vs Leeds dnia 2023-09-17 11:00: wynik 0-3

Pierwsza część spotkania między Millwall a Leeds zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-09-17 11:00 na stadionie The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Millwall a Leeds.

Gole strzelali: J. Piroe 15' 0-1 G. Rutter J. Piroe 77' 0-2 D. James G. Rutter 81' 0-3

Żółte kartki Millwall:

Żółte kartki Leeds:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Millwall stanie naprzeciw Rotherham, następne spotkania z drużynami West Brom i Swansea. Kolejno natomiast Leeds podejmie Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Southampton.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi są zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż mecze nas męczą. Systematycznie zdarzają się przechodzące do historii asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Millwall i Leeds oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Den.