Dnia 2024-01-13 15:00 miał miejsce mecz Cardiff - Leeds: wynik końcowy 0-3

Dziś odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Cardiff i Leeds. Spotkanie, które odbyło się na Cardiff City Stadium, zakończyło się zwycięstwem Leeds 3-0. Wynik na przerwę to 2-0. Mecz odbył się w ramach 27. kolejki Championship i dostarczył kibicom wiele wzruszeń i emocji.

Mecz pomiędzy drużynami: Cardiff (Gospodarz) przeciwko Leeds (Goście)

Relacja ze spotkania

Kibice z Cardiff nie mogli się doczekać tego widowiska. Mecz rozpoczął się pełen emocji i zaciętej walki o każdą piłkę. Mimo zaangażowania gospodarzy, to drużyna z Leeds zdołała otworzyć wynik już w 13. minucie. Patrick Bamford trafia do siatki, dając Leeds prowadzenie 1-0. Gospodarze starali się odpowiedzieć, lecz to goście zdobyli kolejną bramkę w 31. minucie za sprawą Daniela Jamesa, powiększając swoją przewagę na 2-0 przed przerwą.

Po zmianie stron obie drużyny walczyły o kontrolę nad boiskiem, jednak to Leeds kontynuowało swoją dominację. W 79. minucie Crysencio Summerville podwyższył wynik na 3-0, zbliżając Leeds do pewnego zwycięstwa. Ostatecznie, po 90 minutach gry, to goście mogli cieszyć się z zasłużonej wygranej 3-0 nad Cardiff.

Warto zauważyć, że zarówno gospodarze, jak i goście zanotowali pewne wykroczenia, co zaowocowało pokazaniem żółtych kartek dla Perry'ego Nga (Cardiff) oraz Ilia Grueva (Leeds). Czerwone kartki nie zostały pokazane w trakcie tego spotkania.

Następne mecze dla Cardiff: Plymouth, Blackburn, Watford.

Następne mecze dla Leeds: Preston, Norwich, Plymouth.