Spotkanie Leeds - Chelsea zakończone wynikiem 3-0 dnia 2022-08-21 13:00 na stadionie Elland Road

Leeds - Chelsea, wynik końcowy 3-0. W dniu 2022-08-21 13:00 na stadionie Elland Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Leeds oraz Chelsea.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leeds a Chelsea wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: B. Aaronson 33' 1-0 Rodrigo 37' 2-0 J. Harrison J. Harrison 69' 3-0 Rodrigo

Żółte kartki Leeds:

Żółte kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 9' Raheem Sterling 36' Kalidou Koulibaly 84'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Chelsea: Kalidou Koulibaly 84'

Sędzią głównym tego spotkania był Stuart Attwell, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leeds zmierzy się już z Barnsley, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Everton natomiast Chelsea z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz West Ham.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Kalidou Koulibaly nieustannie serwują wspaniałym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska nas męczą. Obserwujemy książkowe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Leeds oraz Chelsea i ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Elland Road.