Brighton - Leeds, wynik meczu 1-0

Brighton - Leeds 1-0. W dniu 2022-08-27 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Brighton a Leeds.

Po pierwszej połowie meczu między Brighton a Leeds wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: P. Groß 66' 1-0 L. Trossard

Żółte kartki Brighton: Adam Webster 81' Alexis Mac Allister 87'

Żółte kartki Leeds: Pascal Struijk 8' Marc Roca 34' Brenden Aaronson 37'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter meczu - Salisbury Michael, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Brighton zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Bournemouth. Kolejno natomiast Leeds podejmie Everton. Następne mecze zagra z drużynami Brentford oraz Nottingham Forest.

Bardzo często liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Premier League. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Adam Webster Pascal Struijk nieustannie serwują wspaniałym fanom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często bywa, że widowiska męczą. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Brighton oraz Leeds z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak The American Express Community Stadium.