Dnia 2023-03-04 15:00 odbyło się spotkanie Chelsea - Leeds zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2023-03-04 15:00 na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz ligi Premier League kolejki 26 pomiędzy Chelsea a Leeds.

Po pierwszej połowie meczu między Chelsea a Leeds wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: W. Fofana 53' 1-0 B. Chilwell

Żółte kartki Chelsea: Wesley Fofana 35' Conor Gallagher 90'

Żółte kartki Leeds:

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chelsea zmierzy się już z Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Everton. Kolejno natomiast Leeds z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves oraz Arsenal.

Dzisiaj wierni fani śledzą starcia w lidze Premier League. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Wesley Fofana nieraz zagwarantowały swoim entuzjastom mnóstwo wrażeń. Nieustannie obserwujemy idealne gole czy asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że mecze nudzą kibica. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Chelsea oraz Leeds z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stamford Bridge.