Mecz West Ham kontra Leeds zakończony wynikiem 3-1

West Ham kontra Leeds, wynik końcowy 3-1. Dnia 2023-05-21 12:30 na stadionie London Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły West Ham i Leeds.

Pierwsza połowa spotkania między West Ham oraz Leeds zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: Rodrigo 17' 0-1 W. McKennie D. Rice 32' 1-1 J. Bowen J. Bowen 72' 2-1 D. Ings M. Lanzini 90' 3-1 Lucas Paquetá

Żółte kartki West Ham: Lucas Paquetá 65'

Żółte kartki Leeds: Crysencio Summerville 80' Rodrigo 82' Robin Koch 88'

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu West Ham zmierzy się już z Leicester, następne spotkania z drużynami Fiorentina i Tottenham. Kolejno natomiast Leeds zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Lucas Paquetá Crysencio Summerville wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wiele wrażeń. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi są nader zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Często zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak West Ham oraz Leeds w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, London Stadium.