Mecz pomiędzy Leeds oraz Middlesbrough na stadionie Elland Road - 3-2

Dzisiaj na stadionie Elland Road odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Leeds i Middlesbrough. Spotkanie to było niezwykle intensywne i pełne zwrotów akcji, które z pewnością zapadną w pamięć kibiców na długo. Ostatecznie to gospodarze wygrali 3-2, ale wynik na przerwę wskazywał, że walka była zacięta do samego końca. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego niezwykle emocjonującego meczu.

Mecz pełen emocji na Elland Road!

Mecz pomiędzy drużynami Leeds i Middlesbrough był prawdziwą uczta dla miłośników piłki nożnej. Obie drużyny dały z siebie wszystko, co doprowadziło do wyniku 3-2 na korzyść Leeds. Spotkanie to było częścią 19. kolejki Championship i od samego początku dostarczyło wielu wrażeń.

Relacja z przebiegu spotkania

3 minuta - Na początku meczu to goście objęli prowadzenie za sprawą E. Latte Lath, który wykorzystał świetną asystę A. Bangury.

5 minuta - Jednak radość Middlesbrough nie trwała długo, gdyż D. James szybko wyrównał wynik na 1-1, wprawiając w ekstazę kibiców gospodarzy.

7 minuta - Wkrótce potem C. Summerville popisał się, strzelając drugą bramkę dla Leeds, ustalając wynik na 2-1.

38 minuta - Do tego momentu goście nie byli w stanie odzyskać prowadzenia, a przeciwnie, to Leeds zwiększyło swoją przewagę. J. Piroe trafiał do siatki, ustalając wynik na 3-1.

45 minuta - Chwilę przed przerwą E. Latte Lath ponownie dał znać o sobie, zdobywając drugą bramkę dla Middlesbrough, doprowadzając do rezultatu 3-2.

41 minuta - Pierwszą żółtą kartkę w meczu zobaczył Georginio Rutter z Leeds.

45 minuta - A tuż przed przerwą, Daniel James dołączył do kolekcji żółtych kartek dla gospodarzy.

37 minuta - Z kolei zespół gości otrzymał kilka żółtych kartek: Jonathan Howson, Matthew Clarke.

54 minuta - Po przerwie Isaiah Jones dołączył do zawodników, którzy otrzymali żółtą kartkę.

63 minuta - W tym momencie emocje sięgnęły zenitu, gdy Anfernee Dijksteel otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

83 minuta - Na koniec meczu Morgan Rogers z Middlesbrough również zobaczył żółtą kartkę.

Po spotkaniu obie drużyny mają przed sobą kolejne wyzwania. Leeds zmierzy się z Blackburn, Sunderland i Coventry, natomiast Middlesbrough zagra z Ipswich, Hull City i nawet z Bayernem Monachium. Emocje po tym meczu na Elland Road na pewno zostaną na długo w pamięci kibiców obu drużyn.