Dnia 2023-12-29 20:15 odbyło się spotkanie między West Brom oraz Leeds: wynik końcowy 1-0

Dziś na stadionie The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami West Brom i Leeds. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Sparing odbył się w ramach 25. kolejki Championship.

Relacja z meczu West Brom - Leeds

Długo oczekiwany mecz pomiędzy drużynami West Brom i Leeds zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się na stadionie The Hawthorns, a sędzią głównym był Graham Scott. Atmosfera była niesamowita, a kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły przez całe 90 minut.

Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele okazji bramkowych, jednak to gospodarze wyszli na prowadzenie w 37. minucie. Gracz West Brom, Grady Diangana, wykorzystał świetną akcję z asystą innego zawodnika i umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie cenny gol.

Druga połowa była pełna napięcia, a obie drużyny starały się zdobyć bramkę. Zawodnicy obu drużyn walczyli o każdą piłkę, co było widoczne w liczbie żółtych kartek - Cedric Kipré z West Brom otrzymał żółtą kartkę w doliczonym czasie gry, podobnie jak Ilia Gruev z Leeds w 46. minucie.

Ostatecznie to West Brom wygrało to zacięte starcie, ale obie drużyny pokazały wysoki poziom sportowej rywalizacji. Następne mecze dla West Brom to Aldershot Town, Blackburn i Norwich, natomiast Leeds zmierzy się z Peterborough, Cardiff i Preston.